Ανακοίνωση επιλογής τουριστικού πρακτορείου για την τριήμερη επίσκεψη της Γ΄ γυμνασίου στην Πάτρα

Απόφαση ανάθεσης τριήμερης σχολικής εκδρομής στα πλαίσια του Πολιτιστικού Προγράμματος «Η θρησκευτικότητα των Ελλήνων από την αρχαιότητα μέχρι σήμερα»,σύμφωνα με την Υ.Α. 20883/ΓΔ4/13-2-2020, ΦΕΚ 456 τ. Β΄/2020

Σας ενημερώνουμε, με βάση την 5η Πράξη του Βιβλίου του Διευθυντή, ότι η τριήμερη εκπαιδευτική εκδρομή της Γ΄ τάξης του σχολείου μας στην Πάτρα από 7 έως 9 Μαΐου 2022 κατακυρώθηκε στο Τουριστικό Γραφείο Happy Days Travel, με 155 € ανά άτομο. Η επιτροπή των εκδρομών επέλεξε την προσφορά που πληρούσε τα οικονομικά αλλά και ποιοτικά κριτήρια της προκήρυξής μας. Προσφορές έστειλαν και τα Τουριστικά Γραφεία: Sergiani Travel , ΙQ Holidays, Travel Bug τα οποία ευχαριστούμε.