1.ΣΥΛΛ. ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 8ου ΓΥΜΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ)

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ 801) ΓΥΜΝΆΣΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ Μέλος της Ένωσης Συλλόγων & Κηδεμόνων Ε'Δημοτ. Κοινότητας Πειραιά τηλ: 6974021009 e-1nail : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Πειραιάς 24/11/2021

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες,

Το απερχόμενο ΔΙΣ του Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων του 8ου Γυμνασίου Πειραιά σας προσκαλεί σε Τακτική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση, την

Τρίτη 30 Νοεμβρίου 2021 και ώρα 18:30 στο χώρο του σχολείου, με θέματα:

Διοικητικός και Οικονομικός Απολογισμός του απερχόμενου Δ.Σ

Ενημέρωση εκλογικης διαδικασίας

Σύσταση Εφορευτικής Επιτροπής για την διενέργεια εκλογών

Υποψηφιότητες για Δ.Σ, Εξελεκτική Επιτροπή και Ένωση Γονέων

Οποιοδήποτε θέμα ανησυχεί τους γονείς του σχολείου μας

Πριν την έναρξη της Γενικής Συνέλευσης μπορείτε να τακτοποιήσετε την ετήσια συνδρομή μέλους που είναι 5,00 ευρώ ανά γονέα. Η συνδρομή είναι πολύ σημαντική καθώς καλύπτει δραστηριότητες ( κοπή βασιλόπιτας, αναμνηστικά δώρα για τους απόφοιτους, κ.α). Η παρουσία σας στο σχολείο επιτρέπεται μόνο με μάσκα και κατόπιν υποχρεωτικής επίδειξης κατά την είσοδο: α) πιστοποιητικό εμβολιασμού, β) πιστοποιητικό νόσησης γ) βεβαίωση αρνητικού διαγνωστικού ελέγχου για κορωνοϊό (PCR ή rapid test)