Εγγραφές μαθητών/τριών Α΄ τάξης σχολικού έτους 2021-2022

Προσκαλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών/τριών που πρόκειται να φοιτήσουν το σχολικό έτος 2021-2022 στην Πρώτη (Α΄) Γυμνασίου να προσκομίσουν  τα ακόλουθα δικαιολογητικά :

α. Αίτηση-Δήλωση εγγραφής.

Για να κατεβάσετε την Αίτηση-Δήλωση εγγραφής πατήστε πάνω στη λέξη εδώ

βΥπεύθυνη Δήλωση του ν. 1599/1986 (Α' 75) του κηδεμόνα τού/τής μαθητή/τριας με την οποία θα δηλώνεται η νομιμότητα της άσκησης της κηδεμονίας, η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) και ο αριθμός κινητού τηλεφώνου.

Για να κατεβάσετε την Υπεύθυνη Δήλωση Κηδεμονίας πατήστε πάνω στη λέξη εδώ

γ. Συμπληρωμένο από ιατρό/ούς το Ατομικό Δελτίο Υγείας του Μαθητή το αργότερο μέχρι τις 13 Σεπτεμβρίου 2021

Για να κατεβάσετε και να εκτυπώσετε το Ατομικό Δελτίο Υγείας  πατήστε πάνω στη λέξη εδώ

δ. Πρόσφατο πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης (μεταφρασμένο) μόνο για τους  αλλοδαπούς μαθητές).

Εγγραφές μαθητών/τριών Δευτέρας (Β) και Τρίτης (Γ) τάξης σχολικού έτους 2021-2022

Καλούνται οι κηδεμόνες των μαθητών/τριών που πρόκειται να φοιτήσουν το σχολικό έτος 2021-2022 στη Δευτέρα (Β) και Τρίτη (Γ) τάξη Γυμνασίου να προσκομίσουν Υπεύθυνη Δήλωση του ν. 1599/1986 (Α' 75), με την οποία θα δηλώνεται η νομιμότητα της άσκησης της κηδεμονίας του μαθητή/της μαθήτριας, η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (e-mail) και ο αριθμός κινητού τηλεφώνου.

Για να κατεβάσετε την Υπεύθυνη Δήλωση  Κηδεμονίας πατήστε πάνω στη λέξη εδώ